Wiedza

Fundacja Firmy Rodzinne

Powrót

English

24 kwietnia 2018

Co się dzieje w naszych głowach?

Co się dzieje w naszych głowach?

Skąd się wzięło myślenie i czy nam się opłaciło? Czy myślenie ma swoje granice? Kiedy nasz mózg nie daje rady, a kiedy działa znakomicie?

Na te i wiele innych pytań odpowiada kolejna książka Bogusława Janiszewskiego. Choć adresowana jest przede wszystkim do dzieci, polecamy ją każdemu, kto chciałby poznać bliżej najbardziej skomplikowany obiekt we wszechświecie – mózg.

Z przyjemnością przekazuję w Wasze ręce „Mózg”. Już trzecią w dorobku duetu autorskiego Janiszewski – Skorwider książkę objaśniającą młodym ludziom sprawy, o których dorośli raczej im nie mówią… bo często sami niewiele o nich wiedzą.

Pracując nad tym tytułem, zakładaliśmy, że dla młodego czytelnika nie ma tematów trudnych. Potrzebuje on jedynie stosownej formy przekazu. Dlatego konsekwentnie trzymaliśmy się naszego stylu: niekiedy chropawego, zadziornego, wieloznacznego i zachęcającego do namysłu. Charakterystyczny język książki dopełniają wyjątkowe ilustracje autorstwa Maxa Skorwidera – dynamiczne, intrygujące, często prowokacyjne.

Lektura „Mózgu” wymaga skupienia i namysłu. Książka jest bowiem w swej istocie opowieścią o fenomenie ludzkiego myślenia – skąd się wzięło w naszych głowach, jak wpływa na nasze życie i dokąd może nas zaprowadzić.

Przyjemnej lektury!

Boguś Janiszewski

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!

Firmy średniej wielkości – zwycięzcy 35-letniej sztafety wolnej przedsiębiorczości

You have successfully subscribed to the newsletter

Wystąpił błąd :( Spróbuj ponownie

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych przez Fundację Firm Rodzinnych w celach statystycznych i marketingowych.