Zespół

Fundacja Firmy Rodzinne

NASZ ZESPÓŁ

Katarzyna Gierczak Grupińska

Katarzyna Gierczak Grupińska

prezes Fundacji Firmy Rodzinne

Czytaj więcej

Katarzyna Gierczak Grupińska – socjolog, MBA o profilu HR, dyplomowany lider zmiany społecznej oraz facylitator w międzynarodowym programie New Leader Circle w ramach FBN International. Od 2011 roku założycielka i prezes Fundacji Firmy Rodzinne ffr.pl. W ramach Fundacji utworzyła oddział FBN International w Polsce. Członek założyciel IFR. Współwłaściciel rodzinnej firmy GELG gelg.pl, która zajmuje się wielkoseryjną obróbką metalu. Uparcie i wytrwale tworzy przestrzeń dla firm rodzinnych od 2006 roku, tak, aby na podstawie doświadczeń i wiedzy praktycznej nie potykać się o te same kamienie i nie popełniać podobnych błędów tracąc cenny czas. Promuje parasolową markę dla wszystkich firm rodzinnych „drzewko” Firma Rodzinna, która jest symbolem dumy rodzinnych przedsiębiorców oparta na wartościach: Tradycja, uczciwość odpowiedzialność na pokolenia. Mama dwójki nastolatków, pasjonatka natury i podróży po świecie.

Małgorzata Stromczyńska

Małgorzata Stromczyńska

office manager

Czytaj więcej

Małgorzata Stromczyńska– absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas studiów aktywnie działała w studenckim radiu. Jednak praca „radiowca” stała się dla niej raczej hobby niż pomysłem na życie. Dzisiaj swój talent dziennikarski wykorzystuje pisząc teksty do biuletynu Fundacji. W swojej pracy najbardziej lubi spotkania z ciekawymi ludźmi i różnorodność zadań, z którymi przychodzi jej się mierzyć. Czas wolny spędza aktywnie. Poddała się modzie na bieganie, ale i tak woli rowerowe wycieczki po Poznaniu, podczas których odkrywa nieznane dotąd zakątki miasta.

Eleni Tzoka-Stecka

Eleni Tzoka-Stecka

koordynator projektów

Czytaj więcej

Eleni Tzoka Stecka lekarz medycyny, doświadczony menedżer, certyfikowany Trener  i Coach  Biznesu, Health Coach. Od 2008 właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej Epsylon Eleni Tzoka Stecka. Członek międzynarodowej grupy Performance Group – Global Training Partner – szkolącej kadrę menedżerską w przedsiębiorstwach w  Polsce i za granicą.. Od 1996 roku zaangażowana  w wolontariatu w tworzenie społeczności wspierającej działania  na rzecz edukacji dzieci i młodzieży poprzez sztukę, która pozwala im rozwijać kompetencje społeczne.dzieci Jako wiceprezes Stowarzyszenia Łejery (2010 – 2014), uczestniczyła w projekcie budowy pierwszego w Polsce teatru dzieci w Poznaniu       „ Scena Wspólna”.

Aktualnie członek zespołu Fundacji Firmy Rodzinne. W ramach działań na rzecz FFR współtworzyła raport oraz cykl warsztatów „ Kompetencje Przyszłości w firmach Rodzinnych” oraz koncepcję „Zdrowa Firma Rodzinna”. Od 2016 r. odpowiada za realizację projektu „Early Warning Europe” w szczególności za rozwój kompetencji  Mentorów. Projekt ma na celu pomoc właścicielom firm przeżywających trudności. Prywatnie żona, mama trojga dzieci, miłośniczka jogi.

Konrad Bugiera

Konrad Bugiera

Wsparcie komunikacyjne

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!