Zespół

Przejdź dalej

Fundacja Firmy Rodzinne

NASZ ZESPÓŁ

Katarzyna Gierczak Grupińska

Katarzyna Gierczak Grupińska

prezes Fundacji Firmy Rodzinne

Czytaj więcej

Katarzyna Gierczak Grupińska – socjolog, MBA, dyplomowany lider zmiany społecznej oraz facylitator w międzynarodowym programie New Leader Circle w ramach FBN International. Prezes Fundacji Firmy Rodzinne (www.ffr.pl). W ramach Fundacji utworzyła oddział FBN International na terenie Polski – międzynarodowej największej sieci firm rodzinnych. Członek założyciel Inicjatywy Stowarzyszenia Firm Rodzinnych IFR. Współwłaściciel rodzinnej firmy  GELG (www.gelg.pl), która zajmuje się wielkoseryjną obróbką metalu. Uparcie i wytrwale tworzy przestrzeń dla firm rodzinnych od 2006 roku, tak, aby na podstawie doświadczeń i wiedzy praktycznej nie potykać się o te same kamienie i nie popełniać podobnych błędów tracąc cenny czas. Promuje markę „drzewko” Firma Rodzinna, która jest symbolem dumy rodzinnych przedsiębiorców. Szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci, pasjonatka natury, podróży po świecie oraz poznawania ciekawych ludzi.

Małgorzata Stromczyńska

Małgorzata Stromczyńska

redaktor naczelny biuletynu

Czytaj więcej

Małgorzata Stromczyńska– absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas studiów aktywnie działała w studenckim radiu. Jednak praca „radiowca” stała się dla niej raczej hobby niż pomysłem na życie. Dzisiaj swój talent dziennikarski wykorzystuje pisząc teksty do biuletynu Fundacji. W swojej pracy najbardziej lubi spotkania z ciekawymi ludźmi i różnorodność zadań, z którymi przychodzi jej się mierzyć. Czas wolny spędza aktywnie. Poddała się modzie na bieganie, ale i tak woli rowerowe wycieczki po Poznaniu, podczas których odkrywa nieznane dotąd zakątki miasta.

Eleni Tzoka-Stecka

Eleni Tzoka-Stecka

koordynator projektów

Czytaj więcej

Eleni Tzoka Stecka – lekarz medycyny, doświadczony menedżer w międzynarodowej firmie (Servier Polska), certyfikowany Trener Biznesu (TROP), Coach Praktyk Biznesu, Team Coach (Norman Benett Academy). Od 2008 właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej Epsylon Eleni Tzoka Stecka. Członek założyciel stowarzyszenia European Mentoring & Coaching Council EMCC Polska. Health Coach – absolwentka Wellcoaches School of Coaching USA.

Jako trener i konsultant współtworzy standardy pracy na stanowisku menedżera i przedstawiciela handlowego. Prowadzi cykliczne Akademie Menedżera rozwijające kompetencje zarządcze i coachingowe menedżerów sprzedaży w Polsce i za granicą (Rosja, Litwa, Łotwa, Ukraina, Rumunia, Czechy, Bułgaria, Uzbekistan, Gruzja, Kazachstan). Przygotowywała i prowadziła projekty typu: Train the trainers, projektowała zmiany struktury działu sprzedaży w organizacji. Zajmowała się rekrutacją i tworzeniem systemów kompetencji.

Jako wiceprezes Stowarzyszenia Łejery (2010 – 2014), uczestniczyła w projekcie budowy pierwszego w Polsce teatru dzieci dla dzieci przy szkole Łejery w Poznaniu.

Aktualnie zaangażowana w propagowanie zdrowego stylu życia i tworzenia środowiska pracy przyjaznego zachowaniom pro-zdrowotnym. Prywatnie szczęśliwa żona, mama trójki dzieci, wielbicielka literatury, podróży i jogi

Aleksandra Pieczyńska

Aleksandra Pieczyńska

Asystentka biura

Konrad Bugiera

Konrad Bugiera

Wsparcie komunikacyjne

Anna Somorowska

Anna Somorowska

Koordynator biura w Warszawie

Grażyna Filipiak

Grażyna Filipiak

księgowość

Aneta Sadowska

Aneta Sadowska

Public Relations

Czytaj więcej

Założycielka Q&AConsulting, obecnie Q&ACommunications. Certyfikowany Coach ICC. Pracowała jako Sales and Marketing Manager w największych koncernach branży FMCG w Polsce, współtworzyła Trade Institute, prowadziła projekty w Polsce i Irlandii.

Zafascynowana ludźmi i budowaniem zespołów w sposób efektywny i niestandardowy. Zorientowana na rozwój I rozwiązania. Wierzy, że ”perception is reality” oraz ”wszystko jest proste tylko trzeba wiedzieć”. Uprawia jogę, świetnie czuje się w wodzie i na nartach. Uwielbia swoją rodzinę. Wyznaje inteligencję emocjonalną.

Tomasz Wróblewski

Tomasz Wróblewski

wsparcie strategiczne

Czytaj więcej

Tomasz Wróblewski– partner zarządzający Grant Thornton. Zarządza firmą od 1993 r. Ekspert w dziedzinie zarządzania strategicznego. Autor licznych raportów i komentarzy dotyczących sytuacji gospodarczej i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce. Karierę rozpoczynał w firmie konsultingowej, w której realizował kilkanaście projektów w zakresie organizacji i zarządzania. Następnie rozpoczął budować firmę audytorską w ramach grupy firm doradczych W. Frąckowiak, która obecnie funkcjonuje pod marką Grant Thornton i należy do wiodących firm na rynku usług audytorsko-doradczych. Uczestniczył w tworzeniu zarządzaniu innymi firmami w ramach tej grupy (firma szkoleniowa, brokerska, doradztwa europejskiego). W 2009 roku doprowadził do wejścia firmy w struktury globalnej organizacji audytorsko – doradczej Grant Thornton. W 2012 roku doprowadził do finalizacji nabycia 100% udziałów firmy outsourcingowej FPA-Group Sp. z o.o. Ukończył studia wyższe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wydział Planowania i Zarządzania, Kierunek Organizacja i Zarządzanie. W latach 1999-2002 kontynuował naukę na studiach doktoranckich. Absolwent „The Strategic Leadership Academy” organizowanej przez ICAN Institute na bazie programu Harvard Business Publishing.

Dariusz Bednarski

Dariusz Bednarski

wsparcie strategiczne

Czytaj więcej

Dariusz Bednarski – posiada dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w prawnych, podatkowych i bilansowych aspektach doradztwa w zakresie transakcji kapitałowych (fuzje, przejęcia, transakcje na przedsiębiorstwach, udziałach, akcjach). Posiada również szerokie doświadczenie w zakresie audytów podatkowych, due diligence oraz cen transferowych. Jest ekspertem we wspomaganiu podmiotów w kontaktach z organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz sądami administracyjnymi. Lider doradztwa dla firm rodzinnych. Dyrektor zespołu ds. sukcesji biznesu. Doradca podatkowy. Biegły rewident. Karierę zawodową rozpoczął jako inspektor kontroli skarbowej w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Poznaniu. Od 1997 roku kieruje Departamentem Doradztwa Podatkowego w Grant Thornton Frąckowiak. Autor licznych publikacji dotyczących zagadnień podatkowych w prasie fachowej. Współautor książek: „Międzynarodowe Standardy Rachunkowości w praktyce polskich przedsiębiorstw”, „Środki trwałe, wartości niematerialne i prawne, inwestycje w nieruchomości – najtrudniejsze problemy w prawie bilansowym i prawie podatkowym” oraz „Fuzje i przejęcia” (Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego). Prelegent na szkoleniach i konferencjach. Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Małgorzata Macioch

Małgorzata Macioch

trener w projekcie Kompetencje Przyszłości

Czytaj więcej

Gosia Macioch jest projektantką graficzną, dyrektor kreatywną oraz ilustratorką i wspólnikiem w studiu kreatywnym Spectro. Studiowała wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Łącząc ilustrację, fotografię oraz rękodzieło z projektowaniem w cyfrowej przestrzeni pracuje głównie nad identyfikacjami wizualnymi, stronami internetowymi, typografią oraz publikacjami.

Rafał Czajka

Rafał Czajka

trener w projekcie Kompetencje Przyszłości

Czytaj więcej

Ekspert w zakresie wizerunku w internecie, specjalizuje się w dziedzinie optymalizacji działań promocyjnych w oparciu o zindywidualizowaną analizę potrzeb i zachowań odbiorców. Wiedzę analityczną łączy z kreacją i designem. Absolwent i wykładowca w Sopockiej Szkole Fotografii. Prowadzi zajęcia z zakresu budowania usług i produktów, zabezpieczenia wizerunku, promocji w Social Media oraz wykorzystania fotografii w Internecie. Posiada bogate doświadczenia w zakresie e-marketingu miejsc i produktów turystycznych, współpracował  między innymi z Mazowiecką i Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną. Prowadził również projekty dla takich marek jak Electrolux Laundry, Grupa Polskie Składy Budowlane, 4 Invest, WSAIB, Mairo.se

Katarzyna Balcerkiewicz

Katarzyna Balcerkiewicz

trener w projekcie Kompetencje Przyszłości

Czytaj więcej

Katarzyna Balcerkiewicz

właściciel Grupy Spotkanie, trener, coach i konsultant w organizacjach. Przeprowadziła ponad 5000 godzin szkoleń oraz 2000 coachingów i konsultacji m.in. dla właścicieli firm, dyrektorów zarządzających i handlowych, menadżerów wyższego szczebla. Łączy psychologię z biznesem.

Joanna Gosk

Joanna Gosk

trener w projekcie Kompetencje Przyszłości

Czytaj więcej

Joanna Gosk

dyrektor Grupy Spotkanie, trener, coach i Certyfikowany Analityk Transakcyjny w organizacjach. Specjalizuje się w pracy z kadrą zarządzającą oraz zespołami m.in. handlowymi.  Przeprowadziła ponad 3000 godzin szkoleń i konsultacji. Pomaga organizacjom w procesie wprowadzania zmian.

Kamil Piskorski

Kamil Piskorski

wsparcie technologiczne

Krzysztof Kranc

Krzysztof Kranc

wsparcie technologiczne

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!