Zespół

Fundacja Firmy Rodzinne

NASZ ZESPÓŁ

Katarzyna Gierczak Grupińska

Katarzyna Gierczak Grupińska

prezes Fundacji Firmy Rodzinne

Czytaj więcej

Katarzyna Gierczak Grupińska – Socjolog, MBA, dyplomowany lider zmiany społecznej oraz facylitator. Wytrwale tworzy przestrzeń dla firm rodzinnych od 2006 roku. Od 2011 roku założycielka i prezes Fundacji Firmy Rodzinne ffr.pl którą tworzy ponad 1100 firm rodzinnych oraz 120 mentorów w Polsce. W ramach Fundacji utworzyła polski oddział FBN International. Współzałożyciel IFR. Prezes rodzinnej firmy GELG gelg.pl, która zajmuje się wielkoseryjną obróbką metalu.  Aktywnie uczestniczy w pracach legislacyjnych dotyczących przedsiębiorców. Promuje parasolową markę dla firm rodzinnych „drzewko” Firma Rodzinna, która jest symbolem dumy rodzinnych przedsiębiorców. Tworzenie wizerunku firmy rodzinnej na podstawie tej marki oparte jest na wartościach: tradycja, uczciwość odpowiedzialność na pokolenia. Mama Oliwii i Jasia, pasjonatka natury i podróży po świecie.

Eleni Tzoka-Stecka

Eleni Tzoka-Stecka

koordynator projektów

Czytaj więcej

Eleni Tzoka Stecka lekarz medycyny, doświadczony menedżer, certyfikowany Trener  i Coach  Biznesu, Health Coach. Od 2008 właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej Epsylon Eleni Tzoka Stecka. Członek międzynarodowej grupy Performance Group – Global Training Partner – szkolącej kadrę menedżerską w przedsiębiorstwach w  Polsce i za granicą.. Od 1996 roku zaangażowana  w wolontariatu w tworzenie społeczności wspierającej działania  na rzecz edukacji dzieci i młodzieży poprzez sztukę, która pozwala im rozwijać kompetencje społeczne.dzieci Jako wiceprezes Stowarzyszenia Łejery (2010 – 2014), uczestniczyła w projekcie budowy pierwszego w Polsce teatru dzieci w Poznaniu       „ Scena Wspólna”.

Aktualnie członek zespołu Fundacji Firmy Rodzinne. W ramach działań na rzecz FFR współtworzyła raport oraz cykl warsztatów „ Kompetencje Przyszłości w firmach Rodzinnych” oraz koncepcję „Zdrowa Firma Rodzinna”. Od 2016 r. odpowiada za realizację projektu „Early Warning Europe” w szczególności za rozwój kompetencji  Mentorów. Projekt ma na celu pomoc właścicielom firm przeżywających trudności. Prywatnie żona, mama trojga dzieci, miłośniczka jogi.

Małgorzata Szady

Małgorzata Szady

office manager

Czytaj więcej

Małgorzata Szady– absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas studiów aktywnie działała w studenckim radiu. Jednak praca „radiowca” stała się dla niej raczej hobby niż pomysłem na życie. Dzisiaj swój talent dziennikarski wykorzystuje pisząc teksty do biuletynu Fundacji. W swojej pracy najbardziej lubi spotkania z ciekawymi ludźmi i różnorodność zadań, z którymi przychodzi jej się mierzyć. Czas wolny spędza aktywnie. Poddała się modzie na bieganie, ale i tak woli rowerowe wycieczki po Poznaniu, podczas których odkrywa nieznane dotąd zakątki miasta.

Julia Szulczyk

Julia Szulczyk

Social Media, Rada Fundacji

Ewelina Kosińska

Ewelina Kosińska

Rada Fundacji, sukcesja i marketing

Agnieszka Simon-Adamczewska

Agnieszka Simon-Adamczewska

Rada Fundacji, finanse

Celina Koszany

Celina Koszany

Rada Fundacji, marketing

Beata Lichnowska

Beata Lichnowska

Rada Fundacji, drzewko Firma Rodzinna

Agnieszka Szwejkowska

Agnieszka Szwejkowska

Rada Fundacji, sukcesja, psychologia

Katarzyna Kłopocińska

Katarzyna Kłopocińska

Rada Fundacji, finanse i zarządzanie

Konrad Bugiera

Konrad Bugiera

Rada Fundacji, komunikacja, PR

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!

Firmy średniej wielkości – zwycięzcy 35-letniej sztafety wolnej przedsiębiorczości

You have successfully subscribed to the newsletter

Wystąpił błąd :( Spróbuj ponownie

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych przez Fundację Firm Rodzinnych w celach statystycznych i marketingowych.