Wiedza

Fundacja Firmy Rodzinne

Powrót

English

26 czerwca 2018

Early Warning Europe to tworzenie sieci

Małgorzata Stromczyńska, wraz z Katarzyną Blimel, w czasie konferencji Early Warning Europe Forum, organizowanej w Warszawie, 24 kwietnia 2018, opowiedziały jak budowana jest sieć mentorów i dlaczego funkcjonuje tak sprawnie. Analogicznie do wszystkich innych działań Fundacji Firmy Rodzine – również to przedsięwzięcie opiera się o realne, długotrwałe relacje międzyludzkie.

– Mentorzy czują misję, czują, że ten projekt jest po to, żeby pomagać innym przedsiębiorcom, a to jest przede wszystkim misja Fundacji – opowiada Małgorzata Stromczyńska, wyjaśniając jak projekt Early Warning Europe osadzony jest w bieżącej działalności Fundacji.

Działanie w projekcie opiera się, jak zauważa Katarzyna Blimel z Q&A Communications, przede wszystkim na czynniku ludzkim. Prawie 80 mentorów zaangażowanych w inicjatywę tworzy wielki potencjał doradczy, a w ramach spotkań sieciujących organizowanych w Poznaniu odbywa się bardzo intensywna wymiana opinii, pociągająca za sobą konstruktywną dyskusję.

Fakt, iż w projekcie biorą udział ludzie mocno zmotywowani do tego, żeby dzielić się swoim know-how, to główny czynnik, który tworzy wartość dodaną Early Warning Europe. Katarzyna Blimel dodaje, że początkowo nie spodziewała się tak dużego zaangażowania uczestników w bezinteresowną pomoc.

– Są naprawdę bardzo zaangażowani. To niesamowite uczestniczyć w projekcie, który jest tak bardzo dynamiczny, w którym jest tyle osób, którym się chce – podsumowuje Katarzyna Blimel.

Fundacja Firmy Rodzinne

[email protected]

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!

Firmy średniej wielkości – zwycięzcy 35-letniej sztafety wolnej przedsiębiorczości

You have successfully subscribed to the newsletter

Wystąpił błąd :( Spróbuj ponownie

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych przez Fundację Firm Rodzinnych w celach statystycznych i marketingowych.