Wiedza

Fundacja Firmy Rodzinne

Powrót

English

21 września 2018

Rolą mentora jest towarzyszyć

Co jest najważniejszym zadaniem mentora Early Warning EU, który bierze pod opiekę przedsiębiorcę w kłopocie? Towarzyszyć. Być z człowiekiem.

Jak słusznie zauważył Patryk Filipiak – mentor nie powinien nic narzucać, forsować, ani nawet niezbyt doradzać. Jest prawnikiem, jednym z mentorów-wolontariuszy bezinteresownie wspierających przedsiębiorców, którzy zgłaszają się do Early Warning z kłopotem. Przeszedł intensywne szkolenie z mentoringu i teraz pomaga wyjść z kłopotów przedsiębiorcom, którzy stracili kontrolę nad swoimi firmami.

A kłopoty mogą być różne i różny poziom stresu, w jakim żyją zgłaszający się do pomoc do Early Warning EU. Wyobraźmy sobie jaki ogromny stres musi odczuwać osoba, która przez dłuższy czas – kilku, a może nawet kilkunastu miesięcy – nie jest w stanie dotrzymywać danego słowa, wywiązywać się z umów, przez co traci w oczach partnerów biznesowych, a potem też rodziny. Ostatecznie – traci poczucie własnej wartości.

Jeśli taka sytuacja dotyczy Ciebie – nie czekaj. Zadzwoń lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapewnimy dyskretne i bezinteresowne wsparcie. Nie będziemy obwiniać, nie będziemy osądzać. Wspólnie poszukamy rozwiązań, które będą możliwe do wdrożenia od razu. Zaczniemy od małych kroków.

[email protected].
+48 664 316 709

Fundacja Firmy Rodzinne

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!

Firmy średniej wielkości – zwycięzcy 35-letniej sztafety wolnej przedsiębiorczości

You have successfully subscribed to the newsletter

Wystąpił błąd :( Spróbuj ponownie

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych przez Fundację Firm Rodzinnych w celach statystycznych i marketingowych.