Wiedza

Fundacja Firmy Rodzinne

Powrót

English

5 czerwca 2019

Zróżnicowane osobowości mentorów Early Warning Europe

Właśnie trwa rekrutacja uzupełniająca do sieci mentorów Early Warning Europe. Chcemy, aby na stałe działała w projekcie grupa 100 zaangażowanych osób, gotowych do niesienia pomocy innym.

Dlaczego aż tyle? Ważne jest, aby zapewnić różnorodność grona mentorskiego. Tak, jak różny jest charakter firm, osobowość ich właścicieli – tak samo zróżnicowane powinny być osobowości mentorów, którzy są do ich dyspozycji.

Tylko dzięki temu możliwe jest znalezienie odpowiedniego dopasowania między mentee a mentorem, za co na co dzień odpowiada Eleni Tzoka-Stecka z zespołu Fundacji Firmy Rodzinne, która wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości koordynuje realizację projektu #EarlyWarningEU w Polsce.

W nagraniu video, które załączamy do tego postu prezentujemy trzy osobowości mentorów i trzy różne podejścia do pomocy dla przedsiębiorców w tarapatach. Praca z liczbami i wyznaczanie celów zespołom sprzedażowym, możliwość obserwowania rozwoju firm, którym się pomogło, a także pasja w rozwiązywaniu problemów. Poznajcie Hannę Kowal, Pawła Mieczana oraz Radosława Ługowicza – Mentorów EWE.

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!

Firmy średniej wielkości – zwycięzcy 35-letniej sztafety wolnej przedsiębiorczości

You have successfully subscribed to the newsletter

Wystąpił błąd :( Spróbuj ponownie

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych przez Fundację Firm Rodzinnych w celach statystycznych i marketingowych.