Wiedza

Fundacja Firmy Rodzinne

Powrót

English

5 czerwca 2019

Mentorzy do pomocy skorzy

Trwa rekrutacja uzupełniająca do sieci mentorów Early Warning Europe. chcemy utrzymywać sieć stu zaangażowanych w działania pomocowe osób, które ze zróżnicowanym zestawem posiadanych umiejętności będą również w stanie zapewnić dopasowanego wsparcia. Cechą wspólną, która łączy mentorów, jest ich chęć i zmotywowanie do pomocy.

Mentor zmotywowany do pomocy jest w stanie przekazywać pozytywną energię swoim podopiecznym, i wspierać ich we wdrażaniu procesów naprawczych w firmie w kryzysie. To właśnie główny cel programu Early Warning Europe: niesienie pomocy przedsiębiorcom, którzy bez zewnętrznego wsparcia nie są w stanie wypracować odpowiedniego planu działania.

Mentorzy EWE traktują pomoc jako sposób na samorealizację i spełnienie, więc procesy wsparcia nie stanowią wartości dodanej wyłącznie dla przedsiębiorców. A zatem Early Warning Europe to inicjatywa win-win dla wszystkich zaangażowanych stron.

W nagraniu video prezentujemy rozmowy z Karoliną Olejniczak, Anną Menes i Wojciechem Wrocińskim, mentorami EWE, którzy opowiadają o swojej motywacji do niesienia wsparcia przedsiębiorcom w tarapatach.

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!

Firmy średniej wielkości – zwycięzcy 35-letniej sztafety wolnej przedsiębiorczości

You have successfully subscribed to the newsletter

Wystąpił błąd :( Spróbuj ponownie

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych przez Fundację Firm Rodzinnych w celach statystycznych i marketingowych.