Fundacja Firmy Rodzinne

English

09.12.2016 - 10.12.2016

Chrześcijańskie Forum Przedsiębiorczości

Jakie problemy spotykają przedsiębiorców, które wynikają z niewłaściwego prawa? Czy chrześcijańskie wartości są w stanie odbudować polski biznes? Czy jest możliwe uczciwe działanie i osiągnięcie sukcesu w biznesie oraz w życiu rodzinnym? – między innymi o tym będą dyskutowali wybitni specjaliści z dziedziny ekonomii i prawa oraz sami przedsiębiorcy podczas Chrześcijańskiego Forum Przedsiębiorczości.

Fundacja Firmy Rodzinne jest partnerem wydarzenia.

Uczestnicy Forum będą mieć możliwość aktywnego uczestnictwa poprzez zabranie głosu w dyskusji, wymianę wzajemnych doświadczeń, przedstawienia w szerszym gronie swoich potrzeb oraz problemów z jakimi zmagają się na co dzień prowadząc firmy. Na Forum wystąpi ponad 30 prelegentów m.in. 5 wiceministrów, marszałek woj. mazowieckiego oraz Prezes NBP, którzy będą odpowiadać na pytania oraz szukać rozwiązań systemowych wraz z uczestnikami wydarzenia. Forum organizuje Fundacja Wiara w Biznesie we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Polską Akademią Biznesu. Jego celem jest zintegrowanie polskich przedsiębiorców oraz zidentyfikowanie potrzeb, a także pomysłów w zakresie prawno-społecznym. Dwa dni wspólnych obrad to rozmowy na tematy ekonomii i prawa, ale również wiary, etyki
i moralności chrześcijan będących menadżerami, czy właścicielami firm. Efektem spotkania ma być stworzenie dokumentu, który zostanie wysłany w formie rekomendacji do Ministerstwa Rozwoju oraz Konferencji Episkopatu Polski. Forum otworzy Kardynał Kazimierz Nycz.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się oprócz wymienionych wcześniej osób wybitni eksperci z zakresu prawa, podatków i ekonomiści oraz właściciele firm. Patronat nad wydarzeniem objęli:  Kardynał Kazimierz Nycz, Narodowy Bank Polski, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wydarzenie zostało objęte patronatami medialnymi m.in. przez TVP 1, TVP Info, 1 Program Polskiego Radia, Gość Niedzielny, wSieci, Gazeta Polska Codziennie.

Chrześcijańskie Forum Przedsiębiorczości odbędzie się 9-10 grudnia 2016 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Więcej informacji: https://www.forum.wiarawbiznesie.pl .

Organizator:

Wiara w biznesie

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!