Fundacja Firmy Rodzinne

English

12.10.2023 - 13.10.2023

Konferencja ESG Zrównoważona Transformacja na SGH

Konferencja ESG Zrównoważona Transformacja na SGH

Na zaproszenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie objęliśmy patronatem organizowaną przez nią konferencję naukową „ESG- Zrównoważona transformacja gospodarki, samorządów i rynków finansowych – trendy, wyzwania i najlepsze praktyki”.

Drugiego dnia wydarzenia odbył się panel z naszym udziałem, w którym rozmawialiśmy o ESG jako ryzyku dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Dyskusję poprowadziła członkini Rady Programowej Fundacji Ewelina Kosińska, która reprezentowała Fundację na tej konferencji.

W panelu wzięli udział również: Monika Sacewicz, ApexNet, mentorka FFR; Dominika Bagińska-Chyłek, Łukasiewicz – ORGMASZ; Andrzej Hamryszczak, VCN i Karolina Opielewicz, Krajowa Izba Gospodarcza.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, integrujące podmioty rynkowe i pozarynkowe wokół kwestii związanych ze zmieniającymi się oczekiwaniami społecznymi i uregulowaniami prawnymi ukierunkowanymi na zrównoważony rozwój. W tym kontekście organizatorzy chcieli zwrócić uwagę na wyzwania związane z raportowaniem niefinansowym, taksonomią, wyceną aktywów, dostępnością i kosztem kapitału czy ze zmianami w podejściu do zarządzania łańcuchem dostaw.

Zaproszenie na konferencje było kierowane do przedstawicieli wiodących ośrodków akademickich, przedsiębiorstw, władz państwowych i samorządowych, organizacji branżowych oraz firm doradztwa biznesowego.


BLOKI TEMATYCZNE KONFERENCJI

I. Zrównoważona transformacja gospodarki

II. Zrównoważona transformacja samorządów

III. Zrównoważona transformacja rynków finansowych

IV. Zrównoważona transformacja rynku nieruchomości

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie konferencji: TUTAJ

Organizator:

Szkoła Główna Handlowa

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!