Fundacja Firmy Rodzinne

English

23.10.2015 - 23.10.2015

II Dzień Właścicieli Przedsiębiorstw Rodzinnych z Europy Środkowej i Wschodniej (Bank Gutmann)

II Dzień Właścicieli Przedsiębiorstw Rodzinnych z Europy Środkowej i Wschodniej (Bank Gutmann)

II Dzień Właścicieli Firm Rodzinnych

“Wyzwanie Innowacyjności”

 

Wiedeń, piątek, 23 października 2015 r.

 

Niniejszym z olbrzymią przyjemnością mamy zaszczyt potwierdzić nasze zaproszenie dla Państwa oraz Państwa Rodziny do uczestnictwa w konferencji i warsztatach zorganizowanych przez Bank Gutmann przygotowanych wyłącznie z myślą o właścicielach rodzinnych przedsiębiorstw z terenu Europy Centralnej i Wschodniej!

Głównymi prelegentami będą właściciele znaczących międzynarodowych europejskich przedsiębiorstw rodzinnych oraz profesorowie Harvard Business School oraz IESE Business School.

Wydarzenie organizowane jest przez Bank Gutmann (przedsiębiorstwo rodzinne istniejące od 1922 r.) wyłącznie dla właścicieli przedsiębiorstw rodzinnych z Europy Środkowej i Wschodniej oraz ich rodzin.

Po zakończeniu Konferencji odbędzie się ceremonia wręczenia Zwycięzcom “Nagród Gutmann dla Najznamienitszych Przedsiębiorstw Rodzinnych w Europie Centralnej i Wschodniej w 2015”

Szczegóły wydarzenia: Program

Jeśli są Państwo Firmą Rodzinną i zależałoby Państwu na uczestniczeniu w wydarzeniu w Wiedniu, prosimy o kontakt z Panią Sandrą Assaf [email protected]

 

Organizator:

Bank Gutmann

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!