Fundacja Firmy Rodzinne

English

18.01.2024

Spotkanie mentoringowe w firmie Abedik

Spotkanie mentoringowe w firmie Abedik
W tym roku planujemy dla Was wiele spotkań z ciekawymi firmami rodzinnymi. Część z nich jest Wam dobrze znana, ale będą i takie, które do tej pory pozostawały nieodkryte.
Już 18 stycznia pierwsze takie spotkanie. Zapraszamy Was do firmy Abedik. Nazwa pewnie niewiele Wam mówi, ale to właśnie dzięki tej drukarni mogliście przeczytać o przygodach najsłynniejszego czarodzieja na świecie czyli Harrego Pottera.
Drukarnia Abedik działa na rynku od prawie 30 lat, drukuje dla 250 wydawców w Polsce i za granicą a skala produkcji sięga rocznie ponad 26 milionów książek w miękkiej oraz twardej oprawie i ciągle rośnie.
Podczas spotkania będziemy mieli okazję nie tylko poznać właścicieli tej firmy rodzinnej, ale również porozmawiać z sukcesorami i dowiedzieć się jak w ich przypadku wyglądał proces sukcesji. Zobaczymy również niezwykle imponujący park maszynowy firmy, dowiemy się jak mogą być poukładane procesy w firmie produkcyjnej, poznamy innowacyjną kulturę zarządzania, która motywuje ludzi do pracy i pozwala zbudować stabilny zespół. My mieliśmy już okazję być w firmie Abedik i zapewniamy, że jest to miejsce, które warto zobaczyć i które może być wielką inspiracją do wprowadzenia zmian i usprawnień we własnych firmach.
Zapraszamy do zapisów, bo liczba miejsc jest ograniczona. Koszt spotkania to 150 zł netto/osobę.
https://forms.gle/MhPKZaSjG4HiLRfQA
Więcej o firmie Abedik możecie przeczytać na jej stronie internetowej: https://www.abedik.com.pl/, śledźcie też nasze profile w social mediach, bo będziemy udostępniali tam różne ciekawostki, które warto poznać jeszcze przed udziałem w spotkaniu.
To co, widzimy się 18 stycznia?

Organizator:

Fundacja Firmy Rodzinne

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!