Fundacja Firmy Rodzinne

English

30.08.2015 - 30.08.2015

Historia rozwoju HOT_ELARNI **** i SPA_LARNI DAY SPA- od rodzinnej rozmowy do silnej marki. Spotkanie mentoringowe w SPA_larnii w Puszczykowie k/Poznania

Historia rozwoju HOT_ELARNI **** i SPA_LARNI DAY SPA- od rodzinnej rozmowy do silnej marki. Spotkanie mentoringowe w SPA_larnii w Puszczykowie k/Poznania

Wizyta w poznańskiej HOT_elarni to jedyne spotkanie mentoringowe w tym projekcie, które odbyło się w weekend. Ale czy mogło być lepsze miejsce na niedzielny, rodzinny obiad i wypoczynek?

Warto przypomnieć, że w tym niezwykłym miejscu w Puszczykowie koło Poznania mieliśmy okazję spotkać się już kilka lat temu, przy okazji pierwszego projektu dla firm rodzinnych. Wtedy dopiero raczkowaliśmy i zarażaliśmy ideą wszystkich nieprzekonanych. Dzisiaj widać, że było warto.

Właścicielami HOT_elarni są członkowie rodziny Koniecznych. Dzisiaj firmą zarządza już drugie pokolenie, ale wszystko zaczęło się 10 lat temu, gdy Halina i Zenon Konieczni, seniorzy rodu, założyli hotel. Autorem projektu tego niezwykłego miejsca jest ich syn, Bartosz Konieczny. Jego brat, Remigiusz, z wykształcenia hotelarz i budowlaniec, jest natomiast wykonawcą pomysłu. To właśnie bracia Konieczni oraz ich żony są najbardziej zaangażowani w prowadzenie rodzinnego biznesu. Poza hotelem, jego częścią jest dzisiaj także ulokowana w podziemiach SPA_larnia.

Do firmy wkracza powoli także trzecie pokolenie. Wiele miejsc i atrakcji w hotelu została stworzona specjalnie dla nich. Piaskownice czy place zabaw doceniają także goście przyjeżdżający z dziećmi.

„Dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, gdzie Ciebie rozumieją”- właśnie ten cytat wita wszystkich gości HOT_elarni. Trzeba przyznać, że nie są to tylko puste słowa. W Puszczykowie naprawdę można odczuć, że właściciele dbają o swoich gości i traktują ich jak rodzinę. Sami się o tym przekonaliśmy podczas naszego spotkania.

Bardzo dziękujemy za rodzinne, niedzielne popołudnie!

Organizator:

Projekt Firmy Rodzinne II UE w partnerstwie z PARP i IFR

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!