Fundacja Firmy Rodzinne

English

26.11.2015 - 26.11.2015

Gala Finałowa konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2015

Gala Finałowa konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2015

Przedsiębiorcą Roku EY 2015 został Profesor Paweł Buszman, prezes American Heart of Poland Przedsiębiorcą Roku 2015

Współzałożyciel sieci klinik kompleksowo leczących schorzenia sercowo-naczyniowe został zwycięzcą 13. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Tym samym będzie będzie reprezentował Polskę podczas światowego finału konkursu EY World Entrepreneur of the Year 2015 w Monako. Decyzję o przyznaniu nagrody podjęło Jury, niezależne od firmy doradczej EY – organizatora konkursu, pod przewodnictwem Jerzego Koźmińskiego.

Jury konkursu nagrodziło laureata, który mówi o sobie, że jest przedsiębiorczym lekarzem bądź przedsiębiorcą, który nigdy nie przestał być lekarzem. Laur najlepszego polskiego przedsiębiorcy został przyznany za „połączenie rzeczy pozornie niemożliwych do połączenia: zdolności ratowania tysięcy istnień ludzkich ludzkich z wysoką efektywnością ekonomiczną leczenia”.

Paweł Buszman będzie reprezentował Polskę podczas międzynarodowego finału konkursu EY World Entrepreneur of the Year 2015, który rozstrzygnie się w czerwcu przyszłego roku w Monako. O tytuł najlepszego przedsiębiorcy globu Polak będzie rywalizował z podobnymi sobie zwycięzcami lokalnych konkursów z ponad 60 państw świata.

Poza tytułem Przedsiębiorcy Roku, przyznano też nagrody w kategoriach:

  • Produkcja i usługi- Prof Paweł Buszman, American Heart of Poland,
  • Nowe technologie/innowacyjność- Paweł Przewięźlikowski, Selvita
  • Nowy Biznes- Rafał Tomasiak, Zortrax
  • Nagroda specjalna- Maciej Formanowicz, Fabryka Mebli Forte

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Więcej o laureatach i samym konkursie przeczytacie TUTAJ 

Na tegorocznej gali prezes Fundacji, Katarzyna Gierczak Grupińska, przedstawiła wyniki raportu “Polacy o firmach rodzinnych. Koniec mitu prywaciarza”. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją, którą omawiała: PREZENTACJA

 

Organizator:

EY

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!