Fundacja Firmy Rodzinne

English

18.09.2015 - 19.09.2015

Światowa Wystawa EXPO 2015 i EU-Sub Saharan Africa Business Days

Światowa Wystawa EXPO 2015 i EU-Sub Saharan Africa Business Days

GIEŁDA KONTAKTÓW B2B Z PARTNERAMI Z AFRYKI SUBSAHARYJSKIEJ

Od  1 maja 2015 do 31 października 2015 Mediolan gości Wystawę Światową EXPO 2015, której tematem przewodnim jest „Wyżywienie planety, energia dla życia”.

W ramach EXPO 2015 Krajowa Izba Gospodarcza wraz z konsorcjum, na czele którego stoi Specjalna Agencja ds. Promocji w Mediolańskiej Izbie Handlowej, organizują giełdy kontaktów B2B oraz konferencje tematyczne związane z tematem EXPO.

Zapraszamy na kolejne wrześniowe spotkanie poświecone krajom Afryki Subsaharyjskiej, które odbędą  się w dniach 18 – 19 września 2015 w Mediolanie   https://www.euexpo2015-africa.talkb2b.net/

Wydarzenie EU-Sub Saharan Africa Business Days realizowane jest w ramach projektu EU – Third Countries Events at Expo 2015 dofinansowanego przez UE, w którym uczestniczy Krajowa Izba Gospodarcza.

Polscy przedsiębiorcy pokrywają jedynie koszty dojazdu/dolotu do miejsca imprezy oraz zakwaterowania. Udział w dwudniowym programie spotkań B2B z afrykańskimi i europejskimi firmami oraz konferencji jest bezpłatny, finansowany jest z w/w projektu. Uczestnicy maja zagwarantowany indywidualny harmonogram spotkań z wybranymi partnerami zarejestrowanymi na platformie programu https://www.euexpo2015-africa.talkb2b.net/

Wszystkim zainteresowanym KIG udzieli pomocy w zorganizowaniu podróży do Mediolaniu oraz w rezerwacji hotelowej na czas pobytu w Mediolanie.

Giełda kooperacyjna poświęcona będzie branży rolno-spożywczej, bezpieczeństwu i kontroli żywnosci, biotechnologiom, technologiom w zakresie gospodarki wodnej, wytwarzaniu energii, odnawialnym źródłom energii. W spotkaniach z firmami afrykańskimi wezmą udział firmy z Polski, Włoch, Belgii, Francji, Hiszpanii, Słowenii oraz innych krajów europejskich.

Rejestracja na konferencję i/lub spotkania B2B na stronie internetowej https://www.euexpo2015-africa.talkb2b.net/ do dnia 7 września 2015 r.

Szczegóły dostępne tu: Zaproszenie EU-AFRICA EVENT_18-19 09 2015_Mediolan

Organizator:

Krajowa Izba Gospodarcza

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!