Fundacja Firmy Rodzinne

English

18.10.2017 - 20.10.2017

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutowały najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

Wydarzenie to jest już na stałe zapisane w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. W ciągu trzech dni Kongresu odbyło się kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wzięli eksperci z kraju i zagranicy.

Pierwszego dnia Kongresu poprowadziliśmy warsztat: Firmy Rodzinne- co robić, gdy pojawią się kłopoty? Early Warning Europe – wsparcie dla przedsiębiorców w trudnościach”.

Early Warning Europe to międzynarodowy, dyskretny system wspierający przedsiębiorców w kłopotach który już jest w Polsce! Uczestnicy panelu dowiedzieli się: Jak to działa? Kto może skorzystać? Jakie wsparcie otrzyma przedsiębiorca napotykający trudności w rozwoju swojej firmy? W jaki sposób dołączyć do projektu?
Na panelu pojawili się zaproszeni przez nas Mentorzy- zarówno ci, którzy już czynnie działają oraz ci, którzy są w trakcie szkolenia:
  • Irena Kurdziel
  • Dariusz Bednarski
  • Dariusz Urbaś
  • Marian Ber

Równlegle z Kongresem odbyły się Targi Biznes Expo. W jednym miejscu swoją ofertę zaprezentowało kilkudziesięciu przedsiębiorców z całej Polski. My również mieliśmy tam swoje stoisko. Dzieliliśmy się na nim wiedzą, doradzaliśmy i opowiadaliśmy o Early Warning. Udzielaliśmy też pierwszej pomocy… bo projekt Early Warning to pierwsza pomoc dla przedsiębiorców!

 

Organizator:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!