Fundacja Firmy Rodzinne

English

06.06.2023 - 06.06.2023

Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu

Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu

6 czerwca we Wrocławiu odbyła się VI edycja Kongresu Firm Rodzinnych zorganizowana przez Uniwersytet WSB Merito. Na zaproszenie organizatorów pojawiła się na nim prezes Fundacji, Katarzyna Gierczak-Grupińska. Wzięła ona udział w debacie na temat przyszłości firm rodzinnych w Polsce –„Należy wspierać, czy wystarczy nie szkodzić ?” Efektem debaty ma być pakiet propozycji, rekomendacji i sugestii kierowanych do różnych instytucji, organizacji i gremiów decyzyjnych mających bezpośredni bądź pośredni wpływ na kształtowanie warunków rozwoju polskiego biznesu.

Nagranie z debaty możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=z5VRILKw_Kk

Podczas Kongresu wręczono również nagrodę w konkursie Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej w 2 kategoriach:

KATEGORIA I -DZIAŁALNOŚĆ (LUDZI/INSTYTUCJI) NA RZECZ ROZWOJU I WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI RODZINNEJ. Laureatem został Henryk Orfinger –przedsiębiorca, współzałożyciel kosmetycznego koncernu Dr Irena Eris

KATEGORIA II -SYSTEM PROMOCJI RODZINNEGO CHARAKTERU WŁASNEJ FIRMY. Laureatem została Firma Szynaka-Meble –wiodący producent mebli. Wielopokoleniowa firma rodzinna z tradycjami od 1957 roku, prowadzona przez Alinę i Jana Szynaka.Wyróżnienia powędrowały do firm: Karty Grabowskiego, Massi i Eterno – wszystkie te firmy używają drzewka Firma Rodzinna, by komunikować i podkreślać swoją rodzinność, co nas bardzo cieszy. Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za dalszy rozwój przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce.

Organizator:

Uniwersytet WSB Merito

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!