Fundacja Firmy Rodzinne

English

27.10.2016 - 27.10.2016

Dialog dla kompetencji jutra- seminarium w Poznaniu

Podnoszenie kompetencji przedsiębiorstw i ich pracowników, budowanie dialogu i partnerstwa oraz prezentacja rozwiązań przyczyniających się do rozwoju firm – to główne tematy cyklu konferencji regionalnych PARP Dialog dla kompetencji jutra.
Kolejne wydarzenia zaplanowaliśmy w Poznaniu, Białymstoku i Krakowie.

• Poznań – 27 października 2016 r.
Fundacja poprowadzi panel “Budowanie marki – marka parasolowa firm rodzinnych. Panel dyskusyjny z udziałem prezesów firm”

Udział w konferencjach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do zarejestrowania się na powyższe wydarzenia już teraz: Formularz rejestracyjny.

Szczegółowy program konferencji znajdą Państwo tutaj:

Program konferencji w Poznaniu

Konferencja rozpocznie się warsztatem otwarcia poświęconemu praktyce zarzadzania i rozwoju firm oraz kompetencji pracowników MŚP. Prezentacje będą odbywać się w różnorodnych, atrakcyjnych dla uczestników formach.

Program konferencji został ułożony tak, aby w największym stopniu przekazać wiedzę, wymienić się doświadczeniami i stanowić inspirację do podejmowania działań na rzecz współpracy środowisk biznesu i edukacji.

W celu przybliżenia tematyki konferencji w Poznaniu, Białymstoku i Krakowie, zapraszamy Państwa do zapoznania się z krótką relacją z wydarzenia w Gdańsku:

Za nami jest już inauguracyjna konferencja w Gdańsku (30 sierpnia 2016 r.) poświęcona zagadnieniom współpracy pomiędzy biznesem i edukacją, czy działaniach na rzecz zmniejszenia niedopasowania kompetencji na rynku pracy.

W ramach trzech bloków tematycznych:

• Przedstawiono trendy, które w najbliższych latach będą wpływały na rozwój firm. Zaprezentowano obszary działań Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) do 2020 w zakresie podnoszenia kompetencji przedsiębiorstw i ich pracowników.
• Omówiono tematy z zakresu zarzadzania strategicznego, budowania przewag konkurencyjnych firm, tworzenia planów rozwojowych i zarządzania zmianą – z perspektywy praktyków biznesu.

W ramach czterech równoległych ścieżek tematycznych omówiono kwestie podnoszenia kompetencji pracowników, budowania dialogu i partnerstwa wewnątrz przedsiębiorstw, zaprezentowano rozwiązania wspomagające rozwój firm.

W konferencji wzięło udział ponad 170 osób, w tym przedstawiciele władz administracji rządowej i samorządowej, edukacji (formalnej i poza formalnej), instytucji otoczenia biznesu, przedsiębiorcy oraz eksperci zajmujący się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi, rynku pracy

Organizator:

PARP

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!