Fundacja Firmy Rodzinne

English

09.05.2015 - 09.05.2015

Światełko dla pokoju

Światełko dla pokoju

Fundacja Firmy Rodzinne objęła patronatem i włącza się w ważną inicjatywę Światełko dla pokoju.

Bez Pokoju nie ma jutra, planów, biznesów, zamierzeń, marzeń i RODZIN!

Jesteśmy pokoleniem pokoju jednak nasi dziadkowie od lat przypominali nam o okropieństwach wojny. Od ostatniej najstraszliwszej w historii II Wojny Światowej, która pochłonęła ponad 70 mln istnień ludzkich i doprowadziła do niewyobrażalnych nieszczęść oraz nigdy niezbilansowanych strat gospodarczych, upływa 9 maja 2015 lat 70.

9 maja był dniem szczególnym przez ostanie 70 lat. Dlatego na znak pokoju chcemy w tym dniu w Warszawie wypuścić tysiące białych gołębi pocztowych, które zawsze wracają do DOMU.

Zamierzamy wyjść razem z dziećmi, rodzinami w pokojowy sposób i zapalić światełka pokoju.

Dlatego wspólnie ze Związkiem Hodowców Gołębi Pocztowych, wspólnie z 300 harcerzami wydelegowanymi przez Druhnę Naczelnik ZHP oraz 300 kobietami reprezentującymi polskie oraz międzynarodowe organizacje społeczno – gospodarcze chcemy tego dnia o godzinie 12.00 na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, w Warszawie,  gdzie znajduje się Grób Nieznanego Żołnierza, skąd pierwszy raz przemawiał Papież Jan Paweł II wypuścić gołębie a potem zapalić „ŚWIATŁO DLA POKOJU”.

Wieczorem na Plaży Miejskiej w Wilanowie ułożymy ze zniczy, wspólnie z harcerzami z ZHP, napis PEACE i zapalimy Światło dla Pokoju.

Widzimy się o 12.00 9 maja na Placu Marszałka Piłsudskiego!

Więcej o inicjatywie na stronie wydarzenia Światełko dla pokoju

przyłącz się na Facebooku: Wydarzenie Światełko dla pokoju

 

Organizator:

Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!