Fundacja Firmy Rodzinne

English

07.06.2022 - 07.06.2022

Spotkanie dla przedsiębiorców w Warszawie

Spotkaniem w Warszawie zakończyliśmy cykl spotkań dla przedsiębiorców, który zorganizowaliśmy z naszym partnerem, Kancelarią Filipiak Babicz. Bardzo dziękujemy wszystkim ekspertom, którzy hojnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także byli do dyspozycji po spotkaniach. Cieszy nas zaangażowanie wszystkich uczestników, dzięki czemu spotkania miały charakter rozmowy w większym gronie.
W Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie mówiliśmy o rzeczach ważnych, ale i trudnych, a przede wszystkim uświadomiliśmy sobie jak wiele jest spraw, o których przedsiębiorcy muszą pamiętać. Na szczęście mogą liczyć na wsparcie specjalistów: z zakresu prawa pracy jak Marzena Rosler-Borakiewicz, z zakresu prawa podatkowego jak: Mateusz Kamiński i Jakub Owczarek, z zakresu prawa gospodarczego jak Przemysław Szmidt czy z zakresu prawa karnego jak Piotr Karlik.
Wielkie podziękowania kierujemy też do Marzena Dobrzańska-Główczyk i Weronika Kubowicz, bez których te spotkania by się nie odbyły.
Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się znowu. Na pewno będzie o czym rozmawiać, bo jak widać, ustawodawca nieustannie nas czymś zaskakuje.

Organizator:

Fundacja Firmy Rodzinne, Kancelaria FilipiakBabicz

Pozostań
z nami w kontakcie

Zapisz się do newslettera!